Wirtualne biuro Kraków

Wirtualne biuro w Krakowie to możliwość zarejestrowania firmy pod użyczonym adresem: ul. Bronowicka 38/5 30-091 Kraków już od 99,00 zł miesięcznie. Lokal podlega pod Urząd Skarbowy Kraków Krowodrza oraz oddział ZUS ul. Świętokrzyska 12.

Usługa ta w stosunkowo krótkim czasie zdobywa sobie coraz szersze grono zwolenników. Jest to idealne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz firm rozpoczynających działalność gospodarczą, które pragną zredukować koszty.

Wirtualne biuro to także szereg usług dodatkowych, między innymi: obsługa korespondencji, odbiór i nadawanie faxów, kserowanie i skanowanie dokumentów.
Zapewniamy profesjonalną obsługę sekretarską, odbieranie telefonów zgodnie z Państwa zaleceniami, a także informację o oczekującej korespondencji i przesyłanie jej do Państwa w formie listu elektronicznego lub przesyłki pocztowej dwa razy w tygodniu.

Dla potrzeb naszych klientów udostępniamy w Krakowie także biuro na godziny, czyli  gabinet na spotkania biznesowe (2-3 osób) oraz miejsce do pracy z dostępem do internetu oraz urządzeń biurowych (komputer, drukarka, fax i skaner).

Do dyspozycji jest także klimatyzowana sala konferencyjna, szczególnie polecana przy organizacji szkoleń, kursów językowych, komputerowych i rekrutacji. Nasza sala szkoleniowa w Krakowie jest dobrą alternatywą dla zdecydowanie droższych sal, które oferują hotele i centra konferencyjne.

 Zapewnimy komfortowe warunki oraz catering.

Ponadto naszym klientom oferujemy pomoc w rejestracji firmy, uzyskaniu kredytu. W swojej ofercie posiadamy także usługi księgowe dla firm oraz prowadzenie kadr i płac. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem oraz pełną listą oferowanych usług.

Sala konferencyjna Kraków-Sala szkoleniowa Kraków - Wirtualne biuro Kraków-kontakt telefoniczny : 12 638 31 53

ZALETY WIRTUALNEGO BIURA:

  • obniżenie kosztów związanych z wynajmem biura i kosztami eksploatacji
  • oszczędność czasu
  • profesjonalne prowadzenie księgowości oraz spraw kadrowo-płacowych