Referencje

Dlaczego wybór naszej firmy to trafna decyzja?

Biuro Rachunkowe Perfekt funkcjonuje na rynku usług księgowych już od 1997 roku. Przez ten okres udało się nam zbudować imponujące portfolio klientów, na które składają się zarówno spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, organizacje non-profit, spółki cywilne oraz osoby prowadzące działalność gospodarczą.

W sposób efektywny zarówno pod względem kosztów jak i czasu rozwiązujemy problemy związane z założeniem firmy, prowadzimy księgowość, ustalamy wysokość zobowiązań podatkowych, prowadzimy sekretariat oraz podejmujemy się wielu innych zadań na życzenie naszych Klientów.

Nasi Klienci korzystają z profesjonalnych usług księgowych, a każdy Klient zyskuje na elastycznym podejściu odpowiadającym jego potrzebom. Kompleksowe usługi księgowe świadczone przez naszą firmę zapewniają, że działania naszych Klientów będą zawsze zgodne z krajowymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi. Dzięki nam Klienci mają gwarancję terminowego składania deklaracji podatkowych oraz terminowego dokonywania płatności podatków.

Posiadamy wiedzę nagromadzoną przez lata pracy w branży usług księgowych, dającą bezpieczeństwo i pewność przy realizacji oferowanych usług. Dbamy o to, by dobre imię firmy było reklamą i zachętą dla nowych Klientów, a sprawdzoną marką dla stałych.