O Firmie

Biuro Rachunkowe/Kraków/Kompleksowa obsługa firm

Biuro Usług Księgowo-Podatkowych Perfekt Spółka z o.o powstała w wyniku przekształcenia Biura Rachunkowego Perfekt funkcjonującego od 1997 roku w Krakowie w obszarze obsługi podatkowej, kadrowej i płacowej.

Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego-Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000331112 prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy, z kapitałem zakładowym w wysokości 50 000,00 PLN i zarządem w składzie: Artur Grzeszak – prezes, Renata Rędzio – wiceprezes.

Nasza dewiza: rzetelność, fachowość i dyskrecja

Biuro świadczy kompleksową obsługę w zakresie podatków, ubezpieczeń społecznych oraz kadr i płac. W ostatnim okresie rozszerzyliśmy działalność o pośrednictwo finansowe, usługi wirtualnego biura oraz wynajem salki konferencyjnej w Krakowie. Systematycznie odnotowujemy wzrost ilości obsługiwanych podmiotów gospodarczych. Wpływa na to: rzetelność, fachowość, dyskrecja oraz indywidualne podejście do klientów przez nasz zespół. Opieramy się na sprawdzonych programach informatycznych a także korzystamy z licznych źródeł prasy i literatury fachowej.

Siedziba naszej firmy mieści się w nowoczesnym obiekcie z dogodnym dojazdem środkami komunikacji miejskiej. Godziny otwarcia biura dostosowane zostały do Państwa potrzeb. Istnieje także możliwość dojazdu naszego pracownika do siedziby Państwa firmy oraz spotkań poza godzinami pracy biura.

Adresatami naszych usług są zarówno osoby fizyczne prowadzące działalność, jak i spółki prawa handlowego, spółki cywilne, organizacje non-profit (stowarzyszenia, fundacje). Profil działania naszych klientów jest bardzo zróżnicowany. Współpracujemy m.in z firmami audytorskimi, kancelariami prawnymi obsługującymi podmioty gospodarcze, firmami zajmującymi się szkoleniami BHP, windykacją należności. Potrafimy dostosować się do indywidualnych potrzeb Klienta i działać we współpracy z jego doradcami.